На Львівщині керівника громадської організації засудили до п'яти років позбавлення волі за незаконне переправлення військовозобов'язаних через кордон

Львів. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – До п’яти років позбавлення волі засудили у Львівській області керівника однієї з громадських організацій, який допомагав незаконно виїжджати військовозобов’язаним громадянам України за кордон, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Згідно з повідомленням, будучи керівником громадської організації, підсудний за грошову винагороду складав і надсилав до Львівської обласної військової адміністрації списки чоловіків призовного віку для внесення їх до системи “Шлях” і дозволу на виїзд за кордон як водіїв-волонтерів.

У такий спосіб за кордон виїхали і не повернулися у встановлені терміни 24 громадянина України призовного віку.

Один із районних судів області засудив керівника громадської організації до п’яти років позбавлення волі, але встановив іспитовий термін у три роки.

Прокуратура області подала апеляційну скаргу на такий вирок, вважаючи його занадто м’яким.

“Апеляційний суд оголосив новий вирок, згідно з яким обвинуваченого засуджено до п’яти років реального позбавлення волі, оштрафовано на 68 тисяч грн і заборонено обіймати керівні посади в громадських організаціях терміном на три роки”, – зазначено в повідомленні прокуратури.