На Прикарпатті після грозового дощу підтоплені 600 домогосподарств – ДСНС

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На Прикарпатті внаслідок грозового дощу та підняття рівня води в місцевих потічках сталося підтоплення 600 дворогосподарств, підвальних приміщень, відкритих територій і місцевих доріг, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

“Станом на 15:00 рятувальники та представники місцевої влади встановили, що внаслідок грозового дощу, підняття рівня води в місцевих потічках відбулося підтоплення 600 дворогосподарств, підвальних приміщень, відкритих територій та місцевих доріг”, – йдеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі в п’ятницю.

Як повідомляється, у Коломийському районі (с. Мишин, с. В. Вербіж та с. В. Ключів) підтоплені приблизно 340 дворогосподарств, у Калуському – приблизно 30 дворогосподарств, у Косівському (смт Яблунів, с. Стопчатів, с. Уторопи, с. Люча) – майже 80, у Надвірнянському (с. Стримба, с. Гвізд; смт Делятин, смт Ланчин) – приблизно 150 дворогосподарств.

“Врятовано 8 людей, евакуювали 45, із них 11 – діти. Усього залучено: 70 фахівців ДСНС, 20 од. тех., із них п’ять плавзасобів та два “Богуни”, – інформує ДСНС.

Джерело: https://t.me/dsns_telegram/18528