На сьогодні вже 133 заявки подано на конкурсний відбір на помічників ветеранів – Мінветеранів

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство у справах ветеранів України заявляє, що на сьогодні вже 133 заявки подано на конкурсний відбір на посади помічників ветеранів.

“У Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях триває процес відбору кандидатів на посади помічників ветеранів. Це пілотний проєкт Мінветеранів, у межах якого впродовж найближчих півроку відпрацьовуватиметься механізм послуги з індивідуального супроводу в межах системи переходу наших захисників та захисниць з військової служби до цивільного життя”, – ідеться в повідомленні пресслужби відомства.

Зазначається, що станом на 10 липня відомо, що вже подано 133 заявки охочих узяти участь у пілотному проєкті, а найбільше кандидатур подали заяви у Львівській та Дніпропетровській областях (майже по 40).

Згідно з повідомленням, середній вік майбутніх помічників ветерана становить 43,5 років, більшість учасників відбіркового конкурсу мають вищу освіту, приблизно кожен десятий – молодший бакалавр, а кожен четвертий – магістр.

“Переважно це фахівці зі сфери публічного управління та адміністрування, інженерії, виробничих технологій та ІТ, права, педагогіки та соціальної роботи”, – зазначили у відомстві.