На Сумщині ухвалено рішення про підготовку та проведення евакуації жителів із п'ятикілометрової прикордонної зони

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Сумській області ухвалено рішення про необхідність підготовки та проведення евакуації мирного населення з населених пунктів, розташованих у п’ятикілометровій прикордонній зоні, повідомляє обласна військова адміністрація.

“Після ґрунтовного аналізу оперативної обстановки на прикордонні Сумської області, за результатами доповідей військових, керівників районів і територіальних громад, ухвалено рішення про необхідність підготовки та проведення евакуації місцевих жителів населених пунктів області, що розташовані в п’ятикілометровій прикордонній зоні”, – йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в понеділок.

Зазначається, що на необхідності проведення евакуації наголосив голова Сумської ОДА Володимир Артюх за підсумками Ради оборони області.

Це рішення було ухвалено у зв’язку зі збільшенням інтенсивності ворожих артилерійських обстрілів прикордонних громад.

“Якщо загалом з січня по липень 2023 року від ворожих обстрілів загинули 35 цивільних осіб, то за останній місяць – 17 людей, з яких одна дитина, були вбиті російськими військами у прикордонних громадах області”, – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://t.me/Sumy_news_ODA/17668

https://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/31776-evakuatsiya-zhyteliv-sumshchyny-iz-pyatykilometrovoyi-zony-tse-neobkhidnist-yaka-nazrila-vzhe-davno.html