Петиції про захист Галерного острова й Русанівської коси в Києві від забудови набрали необхідну кількість голосів

Київ. 7 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Дві петиції на сайті Київської міської ради із закликом захистити Галерний острів та Русанівську косу в Києві від забудови набрали необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, петиція із закликом захистити Галерний острів від забудови і створити об’єкт природно-заповідного фонду “Ліс орхідей” в урочищі Покол була подана 30 травня і станом на 6 липня набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

“Галерний острів (півострів) та урочище Покол – неподільна екосистема в Голосіївському районі міста Києва, яка за своєю цінністю не поступається таким об’єктам природно-заповідного фонду, як Жуків острів та Лиса гора. Забудова Галерного острова означатиме не лише кричуще порушення природоохоронного законодавства, а й чергову втрату національного надбання”, – йдеться в тексті петиції.

Ще одна петиція із закликом сприяти захисту Русанівської коси та недопущенню будівництва на її території була подана 15 травня і станом на 7 липня також набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

“Прохання сприяти захисту Русанівської коси в майбутньому шляхом залишення її в природному (такий, як зараз) стані та недопущення розміщення на ній жодних будівельних споруд (включно з МАФами), проведення будівництва та/або здійснення на її території будь-якої господарської діяльності, крім тієї, що відповідає п. 4 ч. 2 ст. 89 Водного кодексу та п. г) ч. 2 ст. 61 Земельного кодексу України”, – зазначено в петиції.

Відповідальні особи мають розглянути петиції протягом десяти робочих днів із дня оприлюднення інформації про початок їх розгляду, за можливості їх має бути виконано.

Джерело: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12175

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12107