Порт Ізмаїл наростить потужності вантажопереробки до 900 тис. тонн за рік

Київ. 29 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Рада морського порту Ізмаїл підтримала проєкт розширення наявних потужностей підприємства для збільшення обсягу вантажопереробки до 900 тис. тонн за рік, повідомило ДП “Адміністрація морських портів України” у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, Рада порту на засіданні в морському порту Ізмаїл у вівторок заслухала звіт начальника адміністрації Ізмаїльського морського порту Олександра Істоміна про обсяги вантажопереробки за п’ять місяців 2023 року. Після чого одноголосно підтримала ініціативу будівництва мультимодальних терміналів для перевантаження генеральних, навальних, наливних вантажів для нарощування наявних потужностей підприємства.

Як повідомлялося, за майже шість місяців поточного року Ізмаїльський порт обробив 9 млн тонн вантажів. Водночас у напрямку порту Ізмаїл постійно зростає черга вагонів із зерном на вивантаження. Нещодавно на засіданні АТ “Укрзалізниця” поінформувало, що вивчає можливості поліпшення пропускної спроможності станції Ізмаїл у напрямках Арциза та Білгород-Дністровського для поліпшення обробки зернових вантажів.

Джерело: https://www.facebook.com/uspa.gov.ua/posts/pfbid0Y86JRtvFH2HuyNZgz5HmuMktVsickLq6X91BhQcJ6MgjpfU69QhJfoiAZCHYsHgLl