РФ застосовує в Україні іранські ракети сімейства "Араш" – ЗМІ

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські війська в Україні застосовують 122-мм ракети HE-FRAG сімейства “Араш” виробництва Ірану, повідомляє Bild.

“Днями Міноборони РФ опублікувало коротке відео з України, на якому видно іранські 122-мм ракети HE-FRAG сімейства “Араш”. ЗС РФ використовують їх під час стрільби з реактивних систем залпового вогню “Град”. На відео звернули увагу експерти проєкту UAWeapons. Лише два тижні тому в Нью-Йорку президент Ірану Ібрагім Райсі заперечував, що Тегеран постачає Москві зброю”, – зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Військовий експерт Bild Юліан Репке зазначив, що кадри іранських ракет, які росіяни застосовують в Україні, з’являлися в мережі й раніше, проте зараз Міноборони РФ саме підтвердило їх використання. Він також наголосив, що “Град” вистрілює до 40 ракет за залп, із початку війни ЗС РФ витратили вже сотні тисяч таких боєприпасів.

“Через це Москва постійно потребує нових ракет до РСЗВ, зокрема з Білорусі, КНДР та Ірану”, – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://t.me/BILD_Russian/12182