Світовий банк надасть Україні $1,2 мільярда для фінансування соцвиплат

Україна отримає фінансову допомогу від Світового банку у розмірі $1,2 мільярда для реалізації нового проєкту “Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності (INSPIRE)”.

Угоду між Міністерством соціальної політики України та Світовим банком підписано з метою фінансування 29 видів соціальних виплат для найбільш вразливих верств населення. Проєкт також передбачає підтримку реформ у сфері соціального захисту в Україні.

INSPIRE спрямований на поліпшення соціального захисту громадян України, забезпечуючи фінансову допомогу тим, хто перебуває в складних життєвих обставинах. Цей проєкт фінансуватиметься за рахунок позики Світового банку у розмірі $1,2 мільярда США, яка надходитиме з Цільового фонду ADVANCE Ukraine, що підтримується урядом Японії. Кошти, отримані в рамках INSPIRE, спрямуються до загального фонду держбюджету і забезпечать фінансування 29 соціальних виплат, вже передбачених в державному бюджеті на 2023 і 2024 роки.

Підписання угоди з Світовим банком є важливим кроком у напрямку покращення соціального благополуччя громадян України. Цей проєкт дозволить забезпечити додаткові ресурси для тих, хто найбільше потребує допомоги. Зокрема, фінансування INSPIRE сприятиме оплаті певних соціальних виплат, спрямованих на полегшення фінансового тягаря для найбільш вразливих груп населення.

 

Автор: Марічка Хижа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *