У Львові судитимуть злочинну групу, яка заволоділа 9 об'єктами нерухомості – поліція

Львів. 30 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Львові судитимуть групу з п’яти осіб, які заволоділи дев’ятьма об’єктами нерухомості на суму близько 11 млн грн, повідомляє відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

“Учасники організованої злочинної групи незаконно заволоділи дев’ятьма об’єктами нерухомого майна на суму близько 11 мільйонів гривень. Досудове розслідування завершено, обвинувальні акти направлено до суду”, – ідеться в повідомленні поліції.

Зазначається, що до складу злочинної групи входили п’ятеро осіб: організатор – 40-річний мешканець одного із сіл Львівського району та чотири жителі Львова.

“Зловмисники підшукували у Львові та в населених пунктах області квартири та інші об’єкти нерухомості, що перебували у власності і громадян, і в комунальній власності, виготовляли підроблені правовстановлювальні документи на ці об’єкти, печатки та штампи підприємств, установ і організацій, а також підробляли відповідні довідки. Надалі, використовуючи ці підроблені документи, вони отримували свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, змінювали замки вхідних дверей приміщень і реалізовували їх”, – ідеться в тексті повідомлення.

Одне з цих приміщень зловмисники не встигли продати, оскільки їх затримали співробітники поліції.

За даними поліції, учасники злочинної групи незаконно заволоділи дев’ятьма об’єктами нерухомого майна на суму близько 11 мільйонів гривень, які надалі розподілили між собою та використовували на власний розсуд.

Правоохоронні органи вживають заходів щодо повернення об’єктів нерухомості їхнім законним власникам.