Українське Дунайське пароплавство завершує переговори щодо постачання зернових до Констанци

Київ. 10 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Флотом Дунайського пароплавства українську агропродукцію доправлятимуть із дунайських портів європейських країн до румунського порту Констанца, вже обговорюються обсяги, строки та умови співпраці, повідомило підприємство в телеграмі.

“Українське Дунайське пароплавство (УДП) сприймається як надійний партнер, який завжди чітко виконує зобов’язання. Минулого року ми уклали контракт з одним із найбільших у світі виробників сталі HBIS Group на постачання залізорудної сировини у Смедерево, стабільно його виконуємо і маємо лише позитивні відгуки про роботу нашого флоту”, – пояснив заступник генерального директора підприємства Владислав Бєлах.

Він переконаний, що пряма співпраця з компаніями світового рівня стала результатом великих змін, що відбулися в УДП за останні півтора року.

Белах висловив упевненість, що довгостроковий контракт на постачання зернових зміцнить позиції УДП на Середньому Дунаї. Адже каравани будуть завантажені на шляху в обидва боки, що значно збільшить рентабельність перевезень.

За його інформацією, щоб не зменшувати пропозицію фрахту на Нижньому Дунаї, УДП планує поступово збільшити кількість флоту в роботі.

“У червні запрацювала друга виробнича ділянка на Базі технічного обслуговування флоту (БТОФ). В результаті за місяць ми відремонтували 61 баржу. Це рекордний показник. Мінімізована черга на ремонт – кількість суден в роботі збільшується – ми робимо все, щоб задовольнити попит українських аграріїв на перевезення”, – зазначив Белах.

Він підтвердив, що ставки фрахту поступово повертаються на рівень осені минулого року, пояснив це об’єктивним процесом і зазначив, що в УДП чекають на продовження зростання ставок.

Джерело: https://t.me/udp_official/448