В Азовському морі на бойове чергування виведено два ракетоносії "Калібрів" – ВМС ЗСУ

Київ. 4 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 4 російські кораблі, в Азовському морі – 2 ворожі кораблі, з них 2 носії крилатих ракет “Калібр”, загальний залп до 8 ракет, у Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває 1 ворожий корабель, повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України в середу вранці.

“У Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 4 ворожі кораблі; в Азовському морі – 2 ворожі кораблі, з них 2 носії крилатих ракет “Калібр”, загальний залп до 8 ракет; у Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває 1 ворожий корабель”, – ідеться в повідомленні ВМС ЗСУ в телеграм-каналі у вівторок уранці.

Як повідомляють ВМС, за добу “в інтересах РФ, прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – 10 суден, із них 1 рухалося з протоки Босфор; до Чорного моря – 22 судна, з них 1 продовжило рух у напрямку протоки Босфор”.

ВМС ЗСУ зазначають, що “РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря”.

Джерело: https://t.me/ukrainian_navy/4142