Васильків відновлюється: новий будинок на місці зруйнованої пʼятиповерхівки розпочав будівництво

У Василькові, Київська область, розпочато будівництво нового житлового комплексу на місці зруйнованої пʼятиповерхової будівлі. Проєкт, який реалізує Агентство відновлення, передбачає спорудження девʼятиповерхового будинку з 96 квартирами, замінюючи попередню будівлю, яка була зруйнована під час ракетного обстрілу у лютому минулого року.

Цей обʼєкт став частиною програми відновлення інфраструктури в областях, постраждалих від воєнних подій.

Роботи з будівництва уже розпочалися, зокрема, проводиться влаштування буроінʼєкційних палів та зведення монолітного каркаса будівлі. За планом, новий будинок отримає утеплений фасад, а також оздоблення загальних приміщень. У процесі робіт буде створено укриття цивільного захисту, а територія буде благоустроєна.

За інформацією представників Агентства відновлення, фінансування на цей об’єкт надходить з фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Планується завершити будівництво наприкінці 2024 року. Цей проект також входить в загальний контекст реалізації програм відновлення регіонів, що постраждали від воєнних дій, і охоплює об’єкти в Бучі, Ірпені, Вишгороді, Макарові, Бородянці та Пісківці, які також зазнали серйозних збитків через ворожий обстріл.

 

Автор: Марічка Хижа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *