Зеленський зустрівся з керівництвом Європейського інвестиційного банку

Президент України Володимир Зеленський здійснив зустріч з президентом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вернером Хойєром та віцепрезиденткою ЄІБ Терезою Червінською. Під час зустрічі вони обговорили шляхи прискорення реалізації інвестиційних проєктів в Україні, зокрема на місцях та у регіонах. Президент висловив подяку за використання коштів ЄІБ у розмірі 1,7 млрд євро на першочергові потреби державного бюджету.

 

В ході бесіди Володимир Зеленський висловив надію, що інфраструктурні проєкти відновлення держави стануть пріоритетом для інвестиційного банку. Вернер Хойєр підкреслив важливість підтримки України в умовах російської агресії та висловив зобов’язання підтримувати країну на її європейському шляху.

 

Дві кредитні угоди, що на суму 450 млн євро, нещодавно отримали схвалення ради директорів ЄІБ. Ці ініціативи фінансуватимуться через фонд EU for Ukraine, що підтримується внесками держав-членів та гарантіями Європейської комісії.

 

Зазначимо, що Європейський інвестиційний банк відкрив регіональне представництво в Україні, що є важливим кроком у підтримці та співпраці між Україною та ЄІБ.

 

Автор: Марічка Хижа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *