Райффайзен Банк надав PLN6,7 млн кондитерській фабриці "Ярич" для роботи в Польщі

Київ. 29 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Райффайзен Банк надав львівській кондитерській фабриці “Ярич”, відомій брендом печива “Марія”, кредит у розмірі PLN6,7 млн терміном на рік, повідомила пресслужба банку.

Кредит видано для поповнення обігових коштів фабрики, яка активно працює на ринку Польщі і має виторг у злотих, написала пресслужба банку в телеграм-каналі.

Директорка департаменту з управління мережею та клієнтами середнього бізнесу Райффайзен Банку Олександра Прохорчук повідомила, що тепер клієнти Райффайзен Банку, які експортують продукцію до Польщі, можуть отримати кредити у польських злотих.

“Видача кредиту в польських злотих дає змогу заощаджувати за рахунок різниці між ставками в польських злотих і ставками в гривні. Ми відчуваємо попит на такий кредитний продукт і зараз обговорюємо такі угоди з ще кількома експортерами”, – наголосила вона.

Заступниця голови правління Райффайзен Банку Лариса Бондарєва зазначила, що фінансування у валюті експортного виторгу надає змогу компаніям не втрачати на курсовій різниці. Додатковий плюс, банк зміг запропонувати фабриці конкурентні умови фінансування, подібно до ставок державної програми “5-7-9”.

“Зараз ми розширюємо співпрацю з Польщею, на ринку якої присутні з 2021 року. Ми були першими за кредитуванням у злотих, ми раді, що допомогли відкрити нові можливості для українського бізнесу”, – сказала генеральна директорка кондитерської фабрики “Ярич” Тетяна Шермолович.

Райффайзен Банк є основним обслуговувальним банком кондитерської фабрики “Ярич”, зокрема, веде зарплатний проєкт і обслуговує валютні операції. У 2020 році банк провів для кондитерської фабрики рефінансування інвестиційного кредиту для закупівлі обладнання, надав кредит на поповнення обігових коштів. Фабрика також співпрацює з банком за програмою ЄБРР з ризик-шерингу.

Джерело: https://t.me/raifpress/171